Oferty specjalne

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Barczewo (gw), Kaplityny

Barczewo (gw), Kaplityny
działka na sprzedaż

ABR-GS-10605

DZIAŁKA W KAPLITYNACH GMINA BARCZEWO  !!! OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY DZIAŁKĘ O POWIERZCHNI 4 800 M 2 Z PRZEZNACZENIEM W PLANIE ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO DO ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZINNEJ. DZIAŁKA W KSZTAŁCIE PROSTOKĄTA , NA KTÓRA SKŁADAJĄ ...

Powierzchnia
4 800,00 m2
Cena za m2
87,50 zł
cena 420 000
działka na sprzedaż - Barczewo (gw), Kaplityny
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Olsztyn, Redykajny

Olsztyn, Redykajny
dom na sprzedaż

ABR-DS-11644

Rezydencja na olsztyńskim Osiedlu Redykajny w sąsiedztwie lasu i jezior.     Efektowna, rezydencja połączona z odrębnym dwustanowiskowym garażem, położona jest na wzniesieniu i otoczona działką o pow. ok.12000 m2. Powierzchnia użytkowa domu:  425 m2, ...

Powierzchnia
425,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
12 000 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
14 112,94 zł
cena 5 998 000
dom na sprzedaż - Olsztyn, Redykajny
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lidzbark Warmiński (gw)

Lidzbark Warmiński (gw)
dom na sprzedaż

ABR-DS-11729

Rezydencja nad rzeką wśród lasów   Okazała rezydencja w tradycyjnym stylu na działce o powierzchni 4,08 ha. Otoczenie stanowią rozległe kompleksy leśne oraz pofalowane łąki przecięte meandrującym korytem Drwęcy Warmińskiej. W promieniu kilkunastu kilometrów ...

Powierzchnia
475,87 m2
Powierzchnia działki [m2]
40 800 m²
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
6 283,23 zł
cena 2 990 000
dom na sprzedaż - Lidzbark Warmiński (gw)
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Bisztynek (gw), Księżno

Bisztynek (gw), Księżno
działka na sprzedaż

ABR-GS-11920

NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ  NA WARMII !!! Oferowana nieruchomość położona jest w sercu Warmii, we wsi Księżno, w gminie Bisztynek, w powiecie bartoszyckim, w województwie warmińsko-mazurskim.  Księżno to miejscowość oddalona od Jezioran około 12 kilometrów, ...

Powierzchnia
45 500,00 m2
Cena za m2
7,91 zł
cena 360 000
działka na sprzedaż - Bisztynek (gw), Księżno
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Janowo, Zawady

Janowo, Zawady
dom na sprzedaż

ABR-DS-11964

NOWA  CENA TYLKO 150 km od WARSZAWY Dom o niebanalnej architekturze, z działką przylegająca do jeziora Zawadzkiego, z prywatnym pomostem. Murowany z bloczków gazobetonowych ocieplony 15 cm warstwą styropianu i wełną mineralną. Na parterze otwarta przestrzeń, ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 301 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
13 133,33 zł
cena 1 970 000
dom na sprzedaż - Janowo, Zawady

Zapraszamy do zapoznanaia się z naszym spotem reklamowym:

ABRYS Nieruchomości
biuro@abrys.nieruchomosci.pl

Olsztyn
11-go listopada 7 lok.3.
Stare Miasto
- łatwo trafić i zaparkować samochód.
Tel.: 89 523 71 61, kom.: 664 174 484
 
Oddział Warszawa
Al. Jana Pawła II 43A/37B
01-001 Warszawa
kom: 798-849-523
e-mail: marcin@abrys.nieruchomosci.pl

rozumiem